Kontakt oss

Vår kundeservice er kjent som markedets beste. Skulle du ha behov for å kontakte oss i Hesbynett vil du alltid finne svært hyggelige, motiverte og kunnskapsrike medarbeidere. Fornøyde kunder er nøkkelen til vår suksess, derfor yter vi alltid vårt beste for at du skal bli fornøyd.

Er det noe du lurer på kan du gjerne kontakte oss via vårt kontaktskjema eller på telefon.

Telefon: 51 53 20 53 (hverdager 09.00-15.00)
(Linjen er stengt mellom 11.00 -12.00)

Vakttelefon: 88 00 88 94 (alle dager 08.00-21.00)

Besøksadresse: Hesbynett AS, 2 etasje, Badehusgata 37, 4014 Stavanger

Besøk etter avtale.



    Du finner ossogså på Facebook

    Frode Hesby

    Daglig leder
    Tlf: 90688809
    frode@hesby.net

    Sølvi Anne Hesby

    Kontroller
    anne@hesby.net

    Rafael Cavedo

    Nettverk konsulent
    rafael@hesby.net

    Karin Hesby

    Økonomimedarbeider
    karin@hesby.net

    Ken Sørensen

    Driftskonsulent
    ken@hesby.net

    Ricardo Infante

    Konsulent
    ricardo@hesby.net

    Rune Rimereit Finvik

    Konsulent
    rune@hesby.net