Kontakt oss

Vår kundeservice er kjent som markedets beste. Skulle du ha behov for å kontakte oss i Hesbynett vil du alltid finne svært hyggelige, motiverte og kunnskapsrike medarbeidere. Fornøyde kunder er nøkkelen til vår suksess, derfor yter vi alltid vårt beste for at du skal bli fornøyd.

Er det noe du lurer på kan du gjerne kontakte oss via vårt kontaktskjema eller på telefon.

Telefon: 51 53 20 53 (hverdager 09.00-15.00)
(Linjen er stengt mellom 11.00 -12.00)

Vakttelefon: 88 00 88 94 (alle dager 08.00-21.00)

Besøksadresse: Hesbynett AS, 4 etasje, Hesbygata 5, 4014 Stavanger



Frode Hesby

Daglig leder
Tlf: 90688809
frode@hesby.net

Sølvi Anne Hesby

Kontroller
anne@hesby.net

Øyvind Bredland

Teknisk sjef
oeyvind@hesby.net

Johannes Nessa

Driftskonsulent
johannes@hesby.net

Esben Hansen

Driftskonsulent
esben@hesby.net

Karin Hesby

Økonomimedarbeider
karin@hesby.net

Rune Rimereit Finvik

Deltidsansatt
rune@hesby.net

Fredrik Tønnessen

Deltidsansatt
fredrik@hesby.net

Ricardo Infante

Konsulent
ricardo@hesby.net